Salesforce developer

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý má nadšenie pre nové technológie, má odvahu pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcom prostredí a rýchlo sa učí. Salesforce Developer sa bude podieľať a jeho činnosti budú zahŕňať: návrh, vývoj, testovanie, dokumentovanie a nasadzovanie vysoko kvalitných obchodných riešení na platforme Force.com pre nadnárodných zákazníkov. Pracovná pozícia je skvelou príležitosťou na rozšírenie vašich skúseností!

Ďalšie benefity

  • Práca s najnovšími technológiami v tíme skúsených kolegov
  • MacBook Pro notebook pre osobné použitie
  • Pohyblivý pracovný čas
  • Možnosť práce z domu
  • Práca v mladom a motivovanom kolektíve
  • Nestereotypná práca
  • Kurz AJ
  • Salesforce Certifikácie
  • Firemné akcie
  • Športové aktivity
  • Relax zóna v kancelárii (stolný futbal)
  • Bezplatné jedlo/pizza v prípade nadčasov v práci (benefit nevyužitý posledné 3 roky)
  • Občerstvenie (káva, čaj, voda)

Požiadavky

Jazyky:

  • Anglický jazyk – pokročilý

Kľúčové znalosti:

  • JavaScript – pokročilý
  • SQL ­– pokročilý
  • UML – pokročilý
  • CSS ­- pokročilý
  • HTML -­ pokročilý
  • XML ­– pokročilý

Požadovaná prax:

  • 3 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Skúsenosť s ľubovoľným objektovo orientovaným programovacím jazykom ­ (JAVA, PHP, .NET, C++) – podmienkou
  • Znalosti systémovej integrácie alebo práce s veľkými dátami
  • Skúsenosti s Apexom, Visualforce – výhodou
  • Prehľad technológií a procesov CRM – výhoda
  • Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu
  • Schopnosť riešiť problémy a venovať pozornosť detailom
  • Profesionálne a proaktívne komunikačné schopnosti
  • Orientovaný na výsledky a flexibilIita
  • Medzikulturálna citlivosť
  • Certifikácia Salesforce – výhoda
  • Otvorený pre cestovanie

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás ponuka oslovila zašlite Vaše CV spolu s krátkym motivačným listom na hero@cassacloud.com